все страны » все регионы » все города

Механизм для стола трансформера.

Текст объявления:
Якісний, надійний механізм, найкращий по конструкції зі всіх існуючих механізмів для столів-трансформерів. Складається з двох незалежних частин, що дозволяє виготовляти різноманітні розміри столів, при цьому. механізм завжди розміщений при зовнішньому краю кришки, що забезпечує стійкість конструкції. Для полегшення підняття кришки, та безшумного й легкого ходу застосовуються потужні пружини, з трьома ступенями регуляції, в залежності від ваги кришки. Чим масивніша кришка - тим більший повинен бути натяг пружини .Ця конструкторська розробка дозволяє без зусиль складати та розкладати стіл однією рукою навіть жінці чи підлітку В розкладеному вигляді конструкція міцна, без люфтів та зазорів. В розкладеному вигляді місце з`єднання кришок не просідає.


Изображения объявления:
Механизм для стола трансформера. Механизм для стола трансформера. Механизм для стола трансформера. Механизм для стола трансформера.
Цена 585
КатегорияТовары и услуги / Мебель и Фурнитура
Контактное лицоМаксимів Роман
СтранаУкраина
РегионЛьвовская обл.
Город/населенный пунктЛьвов
Сайт brand-mebel.com.ua/
Телефон 0976603818
Дата размещения23.05.2014
Дата окончания действия24.11.2014
Количество просмотров115
Ключевые словамеханизм для стола трансформера купить механізм для стола трансформера механизм журнальный стол трансформер механизм стол трансформер
E-mail: написать письмо

Еще объявления из данной категории

Предыдущие объявления Следующие объявления
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...